Get Adobe Flash player

Praneškite apie korupciją

Pacientų ir lankytojų dėmesiui!

Jeigu Jūs mūsų įstaigoje susidūrėte su korupcinio pobūdžio nusikalstama veika ar kitais tokio pobūdžio teisės pažeidimais, už kuriuos numatyta administracinė, drausminė ar kitokia teisinė atsakomybė, prašome Jūsų, apie tai pranešti telefonu (8 345) 62247 (atsakingam darbuotojui už korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymą VšĮ Kidulių ambulatorijoje) anonimiškumą garantuojame.

VšĮ Kidulių ambulatorijos pasitikėjimo telefonas

Susidūrę su galimai korupcinio pobūdžio veikla VšĮ Kidulių ambulatorijoje, apie įvykį praneškite pasitikėjimo telefonu (8 345) 62247.

Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo telefonas

Sveikatos apsaugos ministerija prašo Jus būti pilietiškais: informuokite apie korupcijos atvejus anonimiškai skambindami nemokamu telefono numeriu 8 800 66 004. Jeigu asmens sveikatos priežiūros įstaigoje iš Jūsų prašė pakišos, jeigu be teisėto pagrindo mokėjote medicinos darbuotojui ar susidūrėte su kitokia korupcijos forma, paskambinkite. Jūsų skambutis anonimiškas, jokių asmens duomenų pateikti nereikia. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir pateikta atitinkamai kovos su korupcija institucijai.

STT pasitikėjimo telefonas

Apie korupcijos atvejį (-us) praneškite visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333, arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba faksu (8 5) 266 3307, arba STT interneto svetainėje www.stt.lt palikdami pranešimą. Asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami STT Administravimo valdybos Pareiškimų nagrinėjimo skyriuje, esančiame Vilniuje, A. Jakšto g. 6 arba Tarnybos teritoriniuose padaliniuose: Kaune, Spaustuvininkų g. 7; Panevėžyje, Vasario 16-osios g. 22; Šiauliuose, Vilniaus g. 140; Klaipėdoje, Pilies g. 12A.

 Pranešėjų apsauga

Pranešėjų apsaugą VšĮ Kidulių ambulatorijoje reglamentuoja VšĮ Kidulių ambulatorijos pranešėjų apsaugos aprašas. Asmuo, teikiantis informaciją apie pažeidimą ambulatorijoje, ją gali pateikti vienu iš šių būdų: 
  • tiesiogiai kompetentingam subjektui;
  • užpildyti apraše nurodytą nustatytos ar laisvos formos pranešimą apie pažeidimą, kurį įdėti į voką su žyma „Kompetentingam subjektui asmeniškai“ ir atsiųsti adresu Nemuno g. 61A,  Kidulių k., Šakių r. sav. LT – 71400
 Gauti pranešimai apie korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas
 
2018 metais pranešimų negauta
 
2019 metais pranešimų negauta
 
2020 metais pranešimų negauta
 
2021 metais pranešimų negauta
pasitikrink-draustuma

Savo prašymus, atsiliepimus, komentarus, informaciją apie įstaigos veiklos trūkumus, apie galimas korupcinio pobūdžio veikas pateikite el. paštu:

kiduliuambulatorija@gmail.com 
arba telefonu 8 (345) 62303 

darbo-laikas