Get Adobe Flash player

Įstaigoje prisirašiusiems ir privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams VALSTYBĖS FINANSUOJAMOS (NEMOKAMOS) gydytojo ODONTOLOGO paslaugos:

  1. Būtinoji medicinos pagalba (Būtinosios medicinos pagalbos, t.y. ligų ir patologinių būklių, kurioms esant medicinos pagalba teikiama nemokamai, sąrašas patvirtintas Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2004-04-08 įsakymu Nr. V-208 “Dėl būtinosios medicinos pagalbos ir būtinosios medicinos pagalbos paslaugų teikimo tvarkos bei masto patvirtinimo“ ir jo pakeitimais ir papildymais.). LR Sveikatos apsaugos ministerijos įsakymu pacientas moka tik už plombas, medicinos pagalbos priemones.

2. Ligų diagnostika, gydymas bei profilaktika:

  • paciento apžiūra (LR Sveikatos apsaugos ministerijos įsakymu pacientas moka tik už medicinos pagalbos priemones);
  • dantų ir burnos ertmės higiena, apnašų pašalinimas vaikams bei suaugusiems (LR Sveikatos apsaugos ministerijos įsakymu pacientas moka tik už medicinos pagalbos priemones);
  • dantų ėduonies ir komplikacijų gydymas bei plombavimas (LR Sveikatos apsaugos ministerijos įsakymu pacientas moka tik už plombas, medicinos pagalbos priemones);
  • dantų ir jų šaknų rovimas (LR Sveikatos apsaugos ministerijos įsakymu pacientas moka tik už medicinos pagalbos priemones);
  • medicininių dokumentų (siuntimų ir t.t.) išrašymas dantų rentgenogramoms, pas gydytojus ortodontus, kitus gydytojus odontologus – specialistus.

Skubiais atvejais (Būtinosios medicinos pagalbos, t.y. ligų ir patologinių būklių, kurioms esant medicinos pagalba teikiama nemokamai, sąrašas patvirtintas Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2004-04-08 įsakymu Nr. V-208 “Dėl būtinosios medicinos pagalbos ir būtinosios medicinos pagalbos paslaugų teikimo tvarkos bei masto patvirtinimo“ ir jo pakeitimais ir papildymais.), esant dantų skausmui, pacientai priimami be eilės pagal gydytojo odontologo darbo grafiką.

______________________

Nemokamos sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos gyventojams prisirašiusiems prie įstaigos ir pateikusiems šiuos dokumentus:

  • asmens pasą, (tapatybės kortelę arba gimimo liudijimą asmenims iki 16 metų amžiaus).
  • pensininko pažymėjimą.
  • neįgalumo pažymėjimą.
  • galiojantį darbo biržos pažymėjimą.

Taupydami savo ir gydytojų laiką maloniai prašome gydytojo odontologo priėmimui iš anksto užsiregistruoti telefonu:

8 (345) 62303

pasitikrink-draustuma

Registracija ir
informacija teikiama
Tel.: 8 (345) 62303

 

El. paštas:
kiduliuambulatorija@gmail.com

darbo-laikas